Pratik Araba

"Her şey 1968 yılında iki genç ustanın ortak bir tamirhane açmasıyla başladı."


1968'den bu yana oto tamir bakım servisi olarak İstanbul Çağlayan'da 2 ortak tarafından kurulan Üstün Oto, ağır bakım, motor revizyon, diferansiyel ve şanzıman tamiri ile sektöründe öncü firmalardan biri olmayı başardı.

Kemal usta ve Nurettin ustanın yıllar içerisinde yapmılş olduğu binlerce tamir ve ağır bakımla Üstün Oto'yu danışılan bir işyeri haline getirdi.

1993 yılına gelindiğinde İstanbul Beylikdüzü'ne taşınan Üstün Oto 1993-2004 yılları arasında Kia yetkili servisliği 1994-2001 yılları arasında Subaru yetkili servisliği yapmıştır.
Pratik Araba

Yetkili servislik deneyimleriyle kurumsal hizmet sunmayı, esnaf ve tamircilik deneyimleriyle zânaatkarlığı birleştiren firmamız 2004 yılından sonra sadece Üstün Oto adını kullanarak araç sahiplerine özel servis olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.

TSE 12047 "A" sınıfı servis kalite belgesine sahip olan Üstün Oto SSH (Satış Sonrası Hizmet) olarak adlandırılan mekanik, kaporta, fırın-boya ve yedek parça ünitelerinin tamamında müşterilerine garantili hizmet sunmaktadır.
Pratik Araba
Pratik Araba

2021 senesinde pratikaraba.com üzerinden araç sahiplerine rekabetçi, içeriği belirgin ve fiyatı net periyodik bakım hizmeti vermeye başlayan Üstün Oto, ayrıca araç sahibinin periyodik bakım ve onarım geçmişini görüntüleyebilen aplikasyon sistemini geliştirmiştir.

2024 senesinin başında pratikyedekparca.com ile araç sahiplerinin periyodik bakım filtrelerine kolaylıkla ulaşabilecekleri platformu hizmete sunan Üstün Oto, böylelikle kaliteli ve doğru yedek parçanın perakende satışına başlamıştır.

Pratikyedekparca.com üzerinden satın alınan periyodik bakım filtrelerinin aracınızla %100 uyumu teknik personel tarafından teyit edilmiştir.